Vkusne zariadená chata ponúka pohodlie a oddych. Celková kapacita chaty je 12 lôžok, k dispozícii je aj jedna prístelka. K chate patrí priestranný prístrešok s posedením, kryté ohnisko, ktoré slúži na grilovanie a varenie gulášu a dve hojdačky. Pri objekte sú 4 parkovacie miesta - garáž je vzdialená do 20 m od chaty. V celom objekte je pripojenie na WiFi.

terchova ubytovanie chata sipkova 1

Prízemie

Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť, kuchyňa a izba so štyrmi samostatnými lôžkami. Vo vstupnej časti je priestor na odloženie vecí a kúpeľňa s WC. K dispozícii je i chladnička, ktorá je umiestnená na chodbe.

Kuchyňa je plne vybavená kuchynským riadom a modernými spotrebičmi ako sú indukčná varná doska, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač a plnoautomatický kávovar na zrnkovú kávu.

Obývacia miestnosť je vybavená pohodlnými drevenými kreslami a veľkým gaučom, ktorý umožňuje príjemné posedenie pred televízorom so SAT.

 

 

terchova ubytovanie chata sipkova 2

Poschodie

Na poschodí sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Vo väčšej izbe je päť samostatných lôžok. V druhej izbe sú tri samostatné lôžka s jednou prístelkou. Izby sú vybavené praktickým nábytkom na odkladanie osobných vecí.


cennik tlac1